Starší páni

O tom, že pohyb je potřeba v každém věku není třeba dlouhých diskuzí. Proto jsme založily v Žabčicích v tomto roce fotbalové mužstvo starších pánů. Podařilo se nám dát dohromady partu lidí složených převážně z bývalých hráčů Žabčic. Věková hranice je od 35 let do doby, kdy se člověk dokáže udržet v dobré fyzické kondici. Starší páni nejsou registrovaní v žádné soutěži Českomoravského fotbalového svazu. Zápasy domlouváme jako přátelská utkání pod hlavičkou Sokolu Žabčice.

Nejdříve jsme oslovili množství dříve hrajících hráčů, abychom zajistili odpovídající počet hráčů, což se nám docela podařilo. V součastné době má mužstvo celkem 23 hráčů mezi které patří: Jaromír Novák, Martin Novák, Marek Novák, Dušan Novák, Marek Vágner, Vladimír Šmerda, Arnošt Goldamer, Vladimír Malý, Michal Drobílek, Petr Nevěděl, Roman Polák, Alexandr Horváth, Martin Jílek, Zdeněk Kijac, Libor Melichar, Tomáš Jeřábek, Hynek Rodinger, Pavel Saitl, Rostislav Franěk, Rudolf Budiš, František Červinka, Pavel Matzka a Milan Slanař.

Touto cestou bychom chtěly poděkovat všem našim fanouškům, ale i vedení Sokolu Žabčice za jejich podporu v našem sportovním snažení. Dík patří i našim sponzorům Restauraci Sport a především hlavnímu sponzorovi autodopravě Jaromír Coufalík, který nás podporuje ve všech směrech.

Ještě jednou díky všem a věříme, že nás podpoříte i v příštím roce!

Milan Slanař